KTU alumnų asociacija

KTU Alumnas - Antspaudas
visam gyvenimui!

Renginiai

P A T K Pn Š S

Šiuo metu asociacija vienija narius

Užsiregistruok!

Alumnams

KTU meno kolektyvų pasiūlymas

Dainuodami chore ar tautiniame ansamblyje, grodami muzikinėje ar pučiamųjų grupėje, šokdami šiuolaikinius šokius, vaidindami, fotografuodami KTU studentai iš kartos į kartą puoselėja kultūros tradicijas Universitete. Aktyviai dalyvaudami renginiuose Lietuvoje ir užsienyje, jie garsina Universiteto vardą. Ir, žinoma, šie kolektyvai neša gerą nuotaiką.

Ar žinote, kad KTU meno kolektyvai gali dalyvauti ar pasirodyti Jūsų renginiuose. O Jūs galite palaikyti jų iniciatyvas ir tapti jų rėmėjais.

Norite užmegzti bendradarbiavimą ar pasikviesti meno kolektyvą į savo renginį? Susisiekite su: meno kolektyvų grupės vadove Jūrate Lūkošiūte (tel. +370 613 18771, el. paštas jurate.lukosiute@ktu.lt).

Daugiau informacijos: ktu.edu/kultura

 

Verslo ir pramonės problemų matematinio sprendimo dirbtuvės

Pirmą kartą Lietuvoje ir šiaurės rytų Europoje rengiamos vienos savaitės trukmės pramonės ir verslo problemų sprendimo dirbtuvės – mathforbusiness.ktu.edu. Dirbtuvės vyks 2017 metų birželio 12–16 dienomis Palangoje.

Renginio idėja – įmonė, turinti gamybinę, technologinę, verslo planavimo, logistikos ar kitą problemą, o galbūt tiesiog idée fixe, gali pateikti ją dirbtuvių organizatoriams. Matematikos mokslininkų komanda dirbs prie atrinktų problemų ir ieškos geriausio būdo ją išspręsti. Įmonės atstovas dalyvaus problemos sprendimo procese kaip konsultantas, galintis atsakyti į visus komandos klausimus. Įmonei bus pristatytas galimas problemos sprendimas arba nurodomi problemos sprendimo etapai ir rekomendacijos.

Tokie renginiai pasaulyje labai populiarūs, nes per trumpą laiką ir su minimaliomis sąnaudomis galima gauti atsakymus į ilgai kankinusius klausimus ar išgvildenti naują idėją.

Kviečiame aprašyti savo problemą iki balandžio 15 dienos užpildant elektroninę registracijos formą mathforbusiness.ktu.edu.

Daugiau informacijos – mathforbusiness.ktu.edu.

Kilus klausimams maloniai prašome susisiekti su Dirbtuvių koordinatoriumi lekt. dr. Mantas Landauskas (tel. +370 677 13231, el. paštas mathforbusiness@ktu.lt).