KTU alumnų asociacija

KTU Alumnas - Antspaudas
visam gyvenimui!

Renginiai

P A T K Pn Š S

Šiuo metu asociacija vienija narius

Užsiregistruok!

Personalo valdymo įrankiai: mikroklimato ir darbuotojų įsitraukimo matavimo naujovės

2017-02-27

Rūta Klimašauskienė, FITIN personalo valdymo konsultantė, dalinsis įžvalgomis, sukauptomis atliekant mikroklimato, motyvacijos ir įsitraukimo tyrimus Lietuvos įmonėse, bei pristatys neuromokslu paremtą mikroklimato tyrimo instrumentą. Ieškosime atsakymų į klausimą, kas iš tiesų motyvuoja ir įtraukia darbuotojus.

Kodėl tokia susitikimo tema? Nes abejonių nekyla dėl darbuotojų motyvacijos, įsitraukimo ir bendro organizacijos mikroklimato svarbos organizacijos sėkmei. Visgi, praktikoje viskas daug sudėtingiau. Komandos formavimo renginiai, sporto klubo abonementai ar šiltos bandelės penktadieniais ne visuomet duoda laukiamų rezultatų - padidina darbuotojų motyvaciją ar skatina jų įsitraukimą.

Vienas iš vis dažniau pasitelkiamų ramsčių, ieškant geriausių darbuotojų motyvavimo ir įtraukimo didinimo ar mikroklimato gerinimo būdų - neuromokslas. Pasirodo, nepaisant kultūrinių, amžiaus ir lyties skirtumų, visi žmonės reaguoja į tuos pačius socialinius veiksnius. Ir reaguoja jie vienu iš dviejų būdų: įsitraukia arba atsitraukia.

RENGINYS SKIRTAS: KTU alumnams (absolventams) ir jų draugams.
KADA: Kovo 21 d. 17:30 val.
KUR: KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto konferencijų centras (Gedimino g. 50 / Donelaičio g. 20; įėjimas pro vidinį kiemą).

REGISTRACIJA: http://ktu.edu/anketa/index.php/853884/lang-lt

Atgal