KTU alumnų asociacija

KTU Alumnas - Antspaudas
visam gyvenimui!

Renginiai

P A T K Pn Š S

Šiuo metu asociacija vienija narius

Užsiregistruok!

Kūrybos ir menų stovykla suaugusiems

2017-07-01

Stovyklos tikslas gerinti emocinę sveikatą, lavinti kūrybinį intelektą, pasitelkiant įvairias menines priemones. Tai puiki proga, praleisti savaitgalį turiningai ir kūrybiškai.

Stovykloje kviečiami dalyvauti visi, nes meniniai įgūdžiai nėra būtini. Skatiname prisijungti net ir tuos, kurie galbūt pirmą kartą prisilies prie kūrybinių veiklų.

Kūrybinius užsiėmimus organizuoja "Menų kambarys" menininkų komanda.

Stovyklos pamainos:
I pamaina 2017.08.04-06
II pamaina 2017.08.11-13

Programoje: Susipažinimo žaidimai, pasivaikščiojimas prie ežero, kūrybinės dirbtuvės (marškinėlių dekoravimas, mandalos, tapyba akvarele ar akrilu, sapnų gaudyklių dirbtuvės, peišimas chan ant kūno), įspūdžių aptarimas prie laužo.

Vieta: „InTegra house" kūrybos ir sąmoningumo namai Elektrėnų sav.
Kaina: Stovykla organizuojama savanorystės principu, todėl dalyviai atsiskaityti gali savo nuožiūra paaukodami už renginį tiek, kiek jie jaučia jog gavo naudos.

Registracija: info@menukambarys.lt arba 861621841. Nurodykite savo amžių, žmonių skaičių kiek registruojate ir pažymėkite ar atsivešite savo maisto ar norėsite užsisakyti stovyklavietėje.

Papildoma informacija:

  • Atsiveškite palapines ir kitas stovyklavimui reikalingas priemones.
  • Maistu dalyviai turi pasirūpinti patys. Tačiau yra galimybė užsisakyti pusryčius, pietus ir vakarienę stovyklavietės kavinėje. Registruojantis reikėtų nurodyti ar norėsite maistą užsisakyti ar atsivešite savo.
  • "InTegra house" ir "Menų kambarys" kolektyvo prašymu stovyklos metu alkoholio nesiveškite ir nevartokite.

Daugiau info: https://www.facebook.com/events/1828636720785411/

Atgal