KTU alumnų asociacija

KTU Alumnas - Antspaudas
visam gyvenimui!

Renginiai

P A T K Pn Š S

Šiuo metu asociacija vienija narius

Užsiregistruok!

KTU alumnų asociacijos 6-asis gimtadienis: atgijusios istorinės detalės, prisiminimai ir pasiryžimas būti atrama Universitetui

2017-11-17

 Lapkričio 17 d. Kauno technologijos universiteto alumnų asociacija šventė 6-ąjį gimtadienį. Į netradicinę vietą – KTU VIII rūmus, kur 1964-2014 m. buvo įsikūręs Mašinų gamybos (vėliau Mechanikos, Mechanikos ir mechatronikos) fakultetas, susirinko beveik 100 Universiteto absolventų.

Gimtadienis prasidėjo ekskursijomis po istorinius, šiandien nebenaudojamus KTU VIII rūmus. Asociacija ryžosi įpūsti gyvasties snaudžiančiam, daugybę studijų prisiminimų ir istorijų saugančiam pastatui.

Gausiai susirinkusius Universiteto absolventus sveikino KTU alumnų asociacijos prezidentas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) viceprezidentas Arūnas Laurinaitis: „Tai, jog šiandien susirinkome istorinėse Universiteto patalpose, rodo mūsų ryšį su praeitimi, tvirtą pagrindą po kojomis.“

Jo teigimu, 6-tasis alumnų gimtadienis rodo brandą ir palaikymą iš KTU absolventų. „Šis gimtadienis simbolizuoja mūsų norą vienytis, atiduoti dalelę savęs Alma mater bei siekti dar didesnės stiprybės ir bendrystės. Asociacija klestės per mūsų aktyvų bendravimą, norą ir ryžtą kalbėti, kelti klausimus, kurie yra svarbūs Universitetui“, – į susirinkusius kreipėsi A. Laurinaitis.

KTU alumnų asociacijos prezidentas ragino absolventus būti aktyviais, jungtis į asociacijos organizuojamas veiklas, būti tvirta atrama Universitetui, susiduriant su įvairiais iššūkiais ir sunkumais. A. Laurinaitis taip pat pažymėjo, kad bus dar aktyviau siekiama nutiesti tiltus tarp senųjų asociacijos narių ir ką tik Universitetą baigusių absolventų.

„Linkiu visiems, kad, prisijungus prie asociacijos pavyktų išplėtoti ir įgyvendinti turimas idėjas, – kalbėjo KTU alumnų asociacijos prezidentas. – Sieksime, jog taptume rimtais Universiteto partneriais, kolegomis, bendraminčiais.“

Renginio dalyvius taip pat sveikino Jurgita Šiugždinienė, laikinai einanti KTU rektoriaus pareigas. „Visi čia esantys nėra tik formalūs asociacijos nariai; jie – Universiteto šeimos dalis“, – pabrėžė ji.

Pasak J. Šiugždinienės, jeigu esami studentai KTU jaučiasi saugūs, dėstytojus laiko partneriais, patarėjais, jaučia jiems pagarbą, Universitetas visada bus ta vieta, kur būsi išklausytas ir išgirstas. „Todėl, noriu palinkėti Universitetui, jog sukurtume tokią aplinką, kad absolventai norėtų grįžti atgal ir būtų mūsų šeimos dalimi“, – sakė ji.

J. Šiugždinienė kvietė alumnus aktyviai jungtis į visus KTU renginius, atviras paskaitas, dalyvauti mokslo veiklose.

Prie sveikinimų taip pat prisidėjo buvęs KTU rektorius Petras Baršauskas, Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto dekanas Andrius Vilkauskas.  Studentų sveikinimus alumnames perdavė KTU Studentų atstovybės prezidentas Lukas Kijauskas. Po sveikinimo kalbų renginį pratęsė šventiškas perkusijos būgnų šou, kurio metu būgnais mušė ir visi susirinkusieji.

Šventišką atmosferą renginyje kūrė ir muzikinius kūrinius dovanojo KTU pučiamųjų grupė „The BrassBees“.

Gimtadienio jaukumu rūpinosi gėlių studija „Studio Flores", gera kava – „Lavazza".

Gimtadienio akimirkos:

   

   

      

   

   

   

   

   

   

   

   

   

    

Atgal