KTU alumnų asociacija

KTU Alumnas - Antspaudas
visam gyvenimui!

Renginiai

P A T K Pn Š S

Šiuo metu asociacija vienija narius

Užsiregistruok!

Atkurtai valstybei 100

2018-02-09

Buvusiame KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultete (Kęstučio g. 27) vasario 15–16 dienomis įsikurs interaktyvaus meno erdvė.

Universitetas subūrė daugiau nei 15 menininkų, kurie pakviesti šiuolaikiškai interpretuoti įvairius istorinius mūsų valstybės įvykius, studentų ir akademinės bendruomenės įtaką jiems. Šie menininkai – žmonės, kurie svarbius praeities įvykius mato kaip dabarties pamatus, kuriuos vertina ir gerbia, o savo pagarbą išreiškia nevaržoma kūryba. Todėl renginiui buvo sukurta daugiau nei 20 kūrinių, kurie atgaivins senojo fakulteto erdves ir kvies į kelionę per paskutinįjį, Lietuvai istorinį šimtmetį.

Sukurtos interaktyvios erdvės suteiks galimybę visiems žinomus istorinius įvykius suvokti per netikėtą meno prizmę, šiuolaikinio meno priemonėmis kvies pajusti ir išgyventi skirtingus laikmečius, tuo metu gyvenusių žmonių patirtis, galiausiai susimąstyti, kokią aš kuriu savo valstybę.

Renginyje savo darbus pristatys Paulius Markevičius, Barbora Šulniūtė, Kamilė Stanevičiūtė, Marius Pažereckas, Pijus Čeikauskas, Matas Drukteinis, Julija Šatkauskaitė ir kt.

Renginio režisierius: Alius Veverskis.

Kada: vasario 15–16 d. 15:00–20:00 val.
Kur: Kęstučio g. 27, Kaunas

Renginys nemokamas, atviras Universiteto bendruomenei, absolventams, miestiečiams.

Atgal